Paslaugos

    
Mobilaus teniso korto nuoma

Siūlome nuomai pilnų matmenų (826 m²) ROME Tennis sistemos teniso kortą, pilnai atitinkanti visus ITF, ATP, WTA, Daviso taurės reikalavimus, jūsų teniso renginiui. Atvežame ir sumontuojame kartu su pastatomu varžyboms skirtu tinklu. 
ROME TENNIS - pirma pasaulyje pilnai mobili teniso danga, debutavusi Nike turnyre "Clash of Champions", 2011 kovo mėnesį.  Oregono universiteto arenoje, tokios žvaigždės kaip Rogeris Federeris, Rafaelis  Nadalis ir Maria Šarapova išbandė teniso dangą. 
Šeši žmonės gali įrengti iki 800m2 teniso kortą per maziau negu 5 valandas. Pasitelkus daugiau personalo tai įmanoma atlikti dar greičiau. Žinoma, tai pat tai galioja ir korto išrinkimui. 
 
   

Dirbtinės žolės stadionų, aikštynų ir teniso kortų valymas ir priežiūra

Nuo šiol mūsų kompanija siūlo dirbtinės žolės valymo ir priežiūros paslaugas. Turime visą tam reikalingą įrangą. Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
Kreipkites i mus ir mūsų specialistai apžiūrėję Jūsų aikštyną patars kokie priežiūros ar valymo veiksmai turi būti atlikti, kad Jūs galėtumėte džiaugtis savo aikšte ilgus metus.
Mes galime Jums pasiūlyti pastovias valymo ir priežiūros paslaugas pagal individualų aptarnavimo kalendorių, priklausomai nuo Jūsų aikštės tipo bei naudojimosi intensyvumo.
 
 

Dangos klojimas, sportinių dangų ir sistemų įrengimas

Pasirinkus tinkamas dangas ar sportines sistemas jas būtina tinkamai pakloti. Patirtis rodo, kad sudėtingų sprendimų objektuose kokybiškai ir laiku atlikti darbus gali tik specializuotos įmonės. Mūsų kompanijos techninis personalas yra įvaldęs kiliminių, PVC bei kaučiuko grindų dangų, parketlenčių bei medinių lentų, laminato, o taip pat pagrindų visoms šioms dangoms, paruošimo techologijų ypatybes. Mes turime patirties ir svarbiausia reikalingos kvalifikacijos instaliuoti medines, gumines bei pvc sportines sistemas, stadionų bėgimo takus, multifunkcines liejamas dangas, teniso kortus, dirbtinės žolės stadionus bei aikšteles. Darbams atlikti naudojame nuosavą, profesionalią, tam skirta įrangą. Kvalifikuoti darbininkai garantuoja savalaikį bei kokybišką darbų atlikimą.
 
 
Sportinės įrangos montavimas

Mes ne tik prekiaujame sportine įranga, bet ir montuojame ją. Dažnas sportinis inventorius prieš pradedant jį naudoti turi būti tinkamai surenkamas bei paruošiamas eksploatacijai. Ar tai liečia mobilių krepšinio stovų sumontavimą bei lanko aukščio reguliavimą Europos čempionatui ar Eurolygos varžyboms, ar paprasčiausių lauko futbolo vartų įbetonavimą prie vidurinės mokyklos, mūsų personalas visus darbus atlieka vienodai greitai ir kokybiškai.
 
   
Sportinių linijų bei aikštelių dažymas

Mūsų kompanija atlieka sportinių linijų bei aikštelių žymėjimo bei dažymo darbus. Jei jau sugebėjome nudažyti itin didelio tikslumo ir kokybės reikalaujančias sportinės linijas bei baudos aikšteles ir apsaugines zonas Europos krepšinio čempionato finalo sportinėms grindims, tai patikėkite – bet kurį sportinė aikštelė tikrai mūsų jėgoms. Beje, vienas svarbus niuansas: baudos aikštelės bei apsaugines zonas dažome su dažais atitinkančiais DIN 18032-2 standarto, numatančio tinkamą sportinių grindų slidumą, reikalavimus, kas yra ypač svarbu sportinėms grindims.
 
   

Vaikų žaidimo aikštelių montavimas, vaikų žaidimo aikštelių dangų įrengimas

Vaikų žaidimo aikštelių montavimas ypatingo kruopštumo bei atsakingumo reikalaujantis darbas. Ir ne tik todėl, kad kai kurie žaidimo aikštelių kompleksai būna itin dideli ir sudėtingi, bet dar ir dėl to, kad tai yra susiję su vaikų saugumu, todėl visi montavimo darbai turi būti atlikti nepriekaištingai. Mūsų kompanijos darbuotojai, yra apmokyti gamintojų ir sumontuos bet kokio sudėtingumo vaikų žaidimo aikštelę, karuselė, sypynes ar kitą įrangą naudojant paruoštas arba vietoje liejamas pamatų plokštes bei paklos tinkamą vaikų žaidimo aikštelių dangą.

 
    Dirbtinės žolės klojimas (teniso kortai, futbolo stadionai, multifunkcinės ir vaikų žaidimo aikštelės)

Be visų kitų sportinių dangų klojimo mes taipogi patys atliekame dirbtinės žolės klojimo darbus. Mes turime nuosavą, profesionalią dirbtinės žolės klojimo įrangą: tai ir rulonų transportavimo sporto aikštelėje įranga, įrankiai skirti rulonų siūlių bei žaidybinių linijų įklijavimui ir kas svarbiausia smėlio ir gumos granulių išbarstymo ir išlygimo mašiną. Ir visai nesvarbu, ar tai standartinio dydžio futbolo stadionas su smėlio ir gumos granulių užpildu, ar privatus teniso kortas su spalvoto smėlio užpildu, šį įranga užtikrina, kad darbai bus atlikti kokybiškai, užpildas visur bus paskleistas vienodu storiu ir bus išvengta nelygumų aikštėje, kas atsiranda kai darbai atliekami rankiniu būdų ar su tam nepritaikyta įranga.
 
  Natūralios žolės stadionų linijų dažymas

Ar jums yra tekę matyti kreivas, vingiuojančias futbolo stadiono linijas? Mums taip. Norite to išvengti? Mes atliekame natūralios žolės stadionų, futbolo bei kitų lauko sporto aikštynų linijų dažymą. Linija yra žymima lazerinio nivelyro pagalba valdoma mašina, todėl net esant aikštės nelygumams, kupstams ar duobėms, linijos visada išlieka tiesios it stygos. Kreipkitės į mus ir standartinio dydžio futbolo stadioną mes jums nužymėsime per kelias valandas.
 
 
Konsultacijos

Šiuolaikinė pastatų bei statinių statyba reikalauja didelės atsakomybės bei žinių apie vartojamas medžiagas bei jų naudojimo ypatybes. Įsirenginėjant grindų dangas, o ypač sportines dangas, be abejo iškyla aibė klausimų. Idant išvengti nusivylimų grindų arba sportine danga ir papildomų investicijų ateityje būtina žinoti ką ir kur galima instaliuoti ir kaip teisingai tai atlikti. Į visus šiuos klausimus gali atsakyti tik specialistai. Mes patarsime Jums visais rūpimais klausimais dėl pagrindo paruošimo, dėl to kokias grindų dangas ar sportines sistemas ir kodėl geriausia naudoti vienose ar kitose patalpose, vietose ar objektuose, ar pasirinktos dangos atitinka joms keliamus atsparumo, dilumo, sporto medicinos bei kitus reikalavimus, kaip ilgai jos tarnaus ir ar lengvai bus prižiūrimos.
 
    Sąmatos sudarymas
 
Dažniausiai galvodami apie grindų dangų klojimą mes susimastome o kiek gi man kainuos 1m2 dangos. Labai dažnai kaina nulemia mūsų apsisprendimą ir tik po to kai yra atlikti visi darbai mes nustembame – o kodėl gi reikia mokėti du ar net tris kartus daugiau negu mes manėme. Priežastis paprasta – daugelis įmonių akcentuoja tik dangos kainą vengdami užsiminti apie visus papildomus darbus bei produktus reikalingus grindų ar sportinių dangų instaliacijai. Tai ir pagrindo paruošimas (kuris kartais būna brangesnis nei pati danga), klijai, gruntai, deformacinės siūlės, slenkstukai, grindjuostės ir t.t. Mūsų darbuotojai objekte įvertins pagrindus, pateiks pasiūlymus dėl pagrindų paruošimo bei dangų instaliacijos. Pagal jūsų pateiktus brėžinius arba mūsų atliktus matavimus mes paskaičiuosime kiek dangos vertėtų įsigyti ir kaip ją optimaliai pakloti. Mes pateiksime sąmatą kurioje atsispindės visos reikalingos medžiagos bei numatomi darbai ir bus įvertinta kiekviena smulkmena. Esant sudėtingai objekto konfigūracijai taip pat pateiksime detalų klojimo planą.
 

Kontaktai

  • Perkūnkiemio g. 3, LT – 12127, Vilnius,
  • Tel: +370 5 230 15 56,
  • Faks: +370 5232 53 39
  • El.p. info@poziuris.lt