Dream Click Pro  

Podium Click 40   Podium Click 40 XXL
   
Podium Click 55  

Podium Click 55 Tiles   Podium Click 55 XXL


Neturinčios analogų montavimo paprastume Dream Click vinilinės plytelės turi ir daugybę kitų privalumų. Vinilo plytelės tarpusavyje, bet kuria kryptimi susijungia itin lengvai ir jums, be abejo nereikia naudoti jokių klijų. Pagrindui nereikia jokio specialaus paruošimo arba jis yra itin minimalus. Vinilo plytelės ne tik kad montuojamos itin paprastai ir lengvai – jos leidžia sutaupyti daug laiko. Montavimo paprastumas nėra vienintelis šių plytelių pliusas. Jos taip pat yra atsparios karščiui ir drėgmei, todėl jos nesiplėčia ir gali būti įrengtos drėgnose patalpose. Jos sugeria triukšmą ir Jūsų žingsniai skambės kaip kad vaikštant medinėmis grindimis. Grindis yra lengva prižiūrėti ir išvalyti naudojant šepetį, šluotą ar dulkių siurblį. Skirtingai nuo parketo grindų šios grindys nereikalauja papildomo apdorojimo ar priežiūros, ir be visa to yra dar patvaresnės nei natūralaus medžio grindys. Dream Click plytelės gali lengvai būti išrenkamos ir naudojamos daugybę kartų vėl ir vėl.
Lengvas ir greitas instaliavimas

Nereikia jokių klijų
360° instaliacijos kryptis
Daugkartinio naudojimo
Atsparus karščiui
Atsparus drėgmei
Lengva priežiūra
Garso izoliacija
Natūralus garsas
1. Viršutinis Dream Click vinilo plytelės sluoksnis yra itin atsparus smūgiams ir devėjimuisi, išlaiko savo matmenis ir yra visiškai atsparus vandeniui.  Tai reiškia, kad Dream Click drąsiai gali būti suklotas vonios kambariuose, virtuvėse, tualetuose ir netgi saunose.

2. Dėvimasis vinilo plytelės sluoksnis pagamintas is polivinilchlorido. Po šiuo sluoksniu yra pvc plėvelė su atspausdintu raštu.
3. Masyvus pvc pagrindas tarnauja kaip rėmas viršutiniams sluoksniams, kuris gerai išlaiko matmenų stabilumą ir tarnauja kaip plytelių užraktas.
4. Unikali ir patentuota surakinimo sistema su puikiai, visose keturiose kraštinėse išdėstytomis surakinimo grandimis, užtikrina lengvą,  greitą ir itin tvirtą sujungimą visomis kryptimis.
5. Tvirtas akustinis apatinis sluoksnis, pagamintas iš PVC ne tik slopina garsus, bet taip pat užtikrina, kad Dream Click skamba kaip kad vaikštant ant natūralaus medžio.
Dream Click savo sudėtyje neturi jokių minkštiklių, tokių kaip kad dioktilo ftalatas (DOP). Šios organinės medžiagos yra pakeistos nekenksmingomis aplinkai draugiškomis medžiagomis, atitinkančiomis griežčiausius Europinius reikalavimus.

 

 

Kontaktai

  • Perkūnkiemio g. 3, LT – 12127, Vilnius,
  • Tel: +370 5 230 15 56,
  • Faks: +370 5232 53 39
  • El.p. info@poziuris.lt