Neturinčios analogų montavimo paprastume Dream Click vinilinės plytelės turi daugybę kitų privalumų. Vinilo plytelės tarpusavyje, bet kuria kryptimi susijungia itin lengvai ir jums, be abejo nereikia naudoti jokių kjijų. Pagrindui nereikia jokio specialaus paruošimo arba jis yra itin minimalus. Vinilo plytelės ne tik kad montuojamos itin paprastai ir lengvai – jos leidžia sutaupyti daug laiko. Montavimo paprastumas nėra vienintelis šių plytelių pliusas.  Jos taip pat yra atsparios karščiui ir drėgmei, todėl jos nesiplėčia ir gali būti įrengtos drėgnose patalpose. Jos sugeria triukšmą ir Jūsų žingsniai skambės kaip kad vaikštant medinėmis grindimis.
Grindis yra lengva prižiūrėti ir išvalyti naudojant šepetį, šluotą ar dulkių siurblį. Skirtingai nuo parketo grindų šios grindys nereikalauja papildomo apdorojimo ar priežiūros, ir be visa to yra dar patvaresnės nei natūralaus medžio grindys. Dream Click plytelės gali lengvai būti išrenkamos ir naudojamos daugybę kartų vėl ir vėl.

 

           

Lengvas ir greitas instaliavimas
Nereikia jokių klijų
360° instaliacijos kryptis
Daugkartinio naudojimo
Atsparus karščiui
Atsparus drėgmei
Lengva priežiūra
Garso izoliacija
Natūralus garsas

1. Viršutinis Dream Click vinilo plytelės sluoksnis yra itin atsparus smūgiams ir devėjimuisi, išlaiko savo matmenis ir yra visiškai atsparus vandeniui.  Tai reiškia, kad Dream Click drąsiai gali būti suklotas vonios kambariuose, virtuvėse, tualetuose ir netgi saunose.
2. Dėvimasis vinilo plytelės sluoksnis pagamintas is polivinilchlorido.
Po šiuo sluoksniu yra pvc plėvelė su atspausdintu raštu.
3. Masyvus pvc pagrindas tarnauja kaip rėmas viršutiniams sluoksniams, kuris gerai išlaiko matmenų stabilumą ir tarnauja kaip plytelių užraktas.
4. Unikali ir patentuota surakinimo sistema su puikiai, visose keturiose kraštinėse išdėstytomis surakinimo grandimis, užtikrina lengvą,  greitą ir itin tvirtą sujungimą visomis kryptimis.
5. Tvirtas akustinis apatinis sluoksnis, pagamintas iš PVC ne tik slopina garsus, bet taip pat užtikrina, kad Dream Click skamba kaip kad vaikštant ant natūralaus medžio.
Dream Click savo sudėtyje neturi jokių minkštiklių, tokių kaip kad dioktilo ftalatas (DOP). Šios organinės medžiagos yra pakeistos nekenksmingomis aplinkai draugiškomis medžiagomis, atitinkančiomis griežčiausius Europinius reikalavimus.

 

Canyon Oak 069 Canyon Oak 068 Oregon Oak 066 Palmer Oak 018 Sherwood Oak 019
King of Forest 034 King of Forest 032 Oregon Oak 067 River Oak 013 Valley Oak 045


 

                     

Kontaktai

  • Perkūnkiemio g. 3, LT – 12127, Vilnius,
  • Tel: +370 5 230 15 56,
  • Faks: +370 5232 53 39
  • El.p. info@poziuris.lt