Daviso taurės varžybos Lietuva - Ukraina, Vilniuje, 
"Siemens arenoje". Rome Tennis surenkamas teniso kortas
   Daviso taurės varžybos Vokietija - Ispanija. Rome tennis
surenkamas teniso kortas 


Geros sportinės grindys  yra vienas iš svarbiausių faktorių nulemiančių gerą žaidimą. Kiekvienas teniso žaidejas tai žino. Taip pat jis žino kokios svarbios yra sportines dangos charakteristikos.
 "Haro Sports" ir "Rebound Ace" reagavo į didejanti poreikį grindims su didesne amortizacija  ir didžiausiu įmanomu mobilumu. Vokiecių ir Australų duetas nustebino teniso pasaulį su pirmu pasaulyje, tikrai mobiliu teniso kortu - HARO ROME TENNIS. 
Viskas kas geriausia is dviejų gamintojų.
"Haro Sports" yra viena iš lyderiaujančių imonių gaminančių elastines sportines dangas ir teikia apatinį surenkamą pagrindą ROME TENNIS dangai. Dešimtmečius, "Rebound Ace" buvo viena is pagrindinių, akrilo pagrindu gaminamų sportinių dangų gamintojų ir dabar patobulino grindis su akriliniu paviršiumi. Rezultatas - geriausių įmanomų savybių teniso kortas. Techninės charakteristikos kalba pačios už save:

 

Smūgio sugėrimo jėga - 68 %;
Vertikali deformacija - 3.6 mm;
Deformacijos kontrolė  - 9 %;
Kamuoliuko atšokimas - 98%;
Slydimas - 68 BPN;

ROME TENNIS - pirma pasaulyje pilnai mobili teniso danga, debutavusi Nike turnyre "Clash of Champions", 2011 kovo mėnesį.  Oregono universiteto arenoje, tokios žvaigždės kaip Rogeris Federeris, Rafaelis  Nadalis ir Maria Šarapova išbandė teniso dangą. 
Laikas - pinigai. 
Šeši žmonės gali įrengti iki 800m2 teniso kortą per maziau negu 5 valandas. Pasitelkus daugiau personalo tai įmanoma atlikti dar greičiau. Žinoma, tai pat tai galioja ir korto išrinkimui. 
Aukšta produkto kokybe užtikrina, kad teniso dangą bus galima surinkti ir išrinkti šimtus kartų.  Jokia kita mobili teniso danga rinkoje negali pasiūlyti tokios aukštos kokybės ir puikios logistikos santykio.
Mažiau negu per penkias  valandas teniso centras tampa pasaulinio lygio arena. „Rome Tennis“ atitinka visus keliamus reikalavimus profesionaliems turnyrams pagal ATP, WTA arba ITF sertifikatus.  Dabar turnyrai, parodomieji mačai gali vykti bet kurioje sporto ar universalioje arenoje, kuri yra skirta ne tik tenisui.
Dabar, su  „Rome Tennis“ persikėlimas į arenas su daugiau sėdimų vietų,  geresniu apšvietimu ar infrastruktūra dabar yra paprastesnis negu bet kada.

       

Rome Tennis aikštelė gali būti pilnai surenkama per 3 valandas, o išrenkama net per trumpesnį laikotarpį.

 

     
 Daviso taurės varžybos  Rusija - Lenkija. Rome tennis 
surenkamas teniso kortas 
   Daviso taurės varžybos Vokietija - Brazilija. Rome tennis
surenkamas teniso kortas 

 

Kontaktai

  • Perkūnkiemio g. 3, LT – 12127, Vilnius,
  • Tel: +370 5 230 15 56,
  • Faks: +370 5232 53 39
  • El.p. info@poziuris.lt