Novatoriškas medienos ir polimerų derinys, tai naujai suPristatome terasinių, medžio plastiko kompozito lentų gamintoją kompaniją ProDeck.kurta statybinė medžiaga, sujungianti geriausias abiejų medžiagų savybes.  ProDeck kompozicinės plokštės kiekvienai terasai suteiks naują išvaizdą.

 

Kompozite naudojamo medienos plaušo dėka galite patirti tikrą šilumos pojūtį, kurį suteikia medinės lentos. Tuo pačiu metu polimeras apsaugo medienos pluoštą nuo atmosferos poveikių medienos skilimo bei nuo grybelių ir parazitų.
ProDeck produktai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško medžiagos, kuri yra tiek elegantiška, tiek ir praktiška naudoti.

 

 


ProDeck lentas jų gamybos metu pridedant pigmento, gaunama patvari ir ilagalaikė spalva, nereikalaujanti jokių papildomų impregnavimų ar dažymų visą lentos eksploatacijos laikotarpį.  Be to unikali plokščių tekstūra reiškia, kad skirtingai nuo natūralaus medžio lentų nėra atsišerpetojimo rizikos.
Siūlome šias kompozito lentų spalvas:

 

 
Pilka   Šviesiai ruda
 

 

  Gelsva

Tamsiai ruda

    Visos ProDeck lentos yra dvipusio naudojimo, t.y. jos gaminamos apdorojant abi lentos puses, todėl po aibės metų lentų naudojimo, jas itin lengva apversti ir vėl įmanoma turėti naują, švarią ir gražią terasą.

 

ProDeck kompozitinių plokščių privalumai:

- Nereikalauja priežiūros, dažymo ar impregnavimo;
- Neįgeria vandens;
- Neskilinėja;
- Atsparios pelėsiams, grybeliams ir medienos parazitams;
- Neatplaišioja;
- Lengvai valomos;
- Nuolatinės ir intensyvios spalvos,
- Atsparios atmosferos poveikiui;
- Tvirtos ir ilgaamžės,
- Atrodo kaip medis;
- Greitai ir paprastai montuojamos.

 

 

ProDeck - moderni ir funkcionali kompozitinė sistema.

 

 

Kontaktai

  • Perkūnkiemio g. 3, LT – 12127, Vilnius,
  • Tel: +370 5 230 15 56,
  • Faks: +370 5232 53 39
  • El.p. info@poziuris.lt