UAB "Kitoks požiūris" yra oficialus ir įgaliotas „Desso“ kompanijos atstovas Lietuvoje.
„Desso“ gamina ir parduoda kiliminę dangą beveik 80 metų ir per šį laikotarpį bendrovė užsitarnavo patikimo partnerio ir kūrybiško dizainerio reputaciją.
„Desso“ gaminių galima rasti biuruose, viešuosiuose pastatuose, bankuose, mokyklose, universitetuose, mažmeninėse parduotuvese ir net ligoninėse. Tarp daugelio jos itin vertinamų klientų yra tokios žymios bendroves kaip Fortis, ABN AMRO,  Wester Union, HSBC, Deutsche Bank, BNP Paribas, Allianz, Starwood Hotels, Marriott Hotels, Regus, KLM, Virgin Atlantic ir dar daug kitų.
Desso - tai aukščiausios kokybės kiliminė danga plytelėmis, skirta visuomeninėms patalpoms, ypač atspari devėjimuisi, lengvai valoma. Ši danga skirta naudoti biuruose, viešbučiuose, prekybos centruose, restoranuose bei kavinėse, visur, kur reikia atsparios, ilgaamžės ir tvirtos kilimines dangos.
Didžiulė spalvų ir šiuolaikinių raštu gama, galimybė kurti unikalų patalpų interjerą, dangos tvirtumas, antistatiškumas – visa tai leidžia DESSO kiliminės dangos plyteles naudoti pačiose įvairiausiose vietose.
DESSO kiliminiu plyteliu matmenys 50x50 cm.

Kontaktai

  • Perkūnkiemio g. 3, LT – 12127, Vilnius,
  • Tel: +370 5 230 15 56,
  • Faks: +370 5232 53 39
  • El.p. info@poziuris.lt