1. DECOFLEX™ SOFTCORT sistema

Bet kuris teniso žaidėjas pageidauja žaisti ant elastingo teniso korto, kadangi tik ant tokio korto žaisti iš tikrųjų yra malonu bei saugu.

Decoflex™ Softcourt yra būtent tokia teniso kortų danga skirta naudoti tiek lauke tiek ir patalpų viduje.
Decoflex™ Softcourt yra pripažintas bei sertifikuotas ITF (tarptautinės teniso federacijos).
Siūlome trijų skirtingų storių Decoflex™ Softcourt dangą:

3 mm storio, smūgio sugėrimo jėga 10%
5 mm storio, smūgio sugėrimo jėga 15%
 
    
8 mm storio, smūgio sugėrimo jėga 22%

 

 

 

   Šį danga yra sudaryta iš apatinio elastinio gumos sluoknio  suteikiančio dangai tikra elastingumą bei užtikrinančių smūgio sugėrimo jėgą. Žaidimo kokybė yra pagerinta, kadangi minkštos gumos pagrindas sąlygoja pageidaujamą dangos elastingumą.
Šios charakteristikos sumažino žaidėjo traumų tikimybę.

 

Decoflex™ Softcourt gaminamas tik iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atitinka visus tarptautinius standartus. Sistema sudaryta iš dviejų sluoksnių: apatinio elastinio gumos sluoksnio klijuojamo prie kieto pagrindo bei viršutinio liejamo gumos sluoksnio.
Siūlomos šešios korto paviršiaus spalvos. Žalia, tamsiai žalia, mėlyna, tamsiai mėlyna, raudona ir geltona.

 

Faktas, kad apatinis gumos sluoksnis yra paruošiamas gamykloje, bei tiekiamas rulonais užtikrina vienodą gumos storį bei tankį, kad garantuoja vienoda kamuoliuko atšokimą bei greitį visose teniso korto vietose.
Decoflex™ Softcourt yra itin atsparus dėvėjimuisi bei garantuoja ilgą tarnavimo laikotarpį. Kodėl mes tokie užtikrinti? Nes viršutinis dangos sluoksnis yra liejamas vietoje iš itin elastingos bei patvarios, spalvotos skystos gumos, suteikiančios paviršiui žaidimui reikalingą tekstūrą.
Išskirtinis Decoflex™ Softcourt paviršius suteikia žaidėjui tikrą komforto jausmą, ilgą korto tarnavimo laikotarpį bei minimalius valymo bei priežiūros kaštus.


 

2. DURFLEX® sistema

Mes siūlome dvi durflex sistemas:

 

Durflex® 200 sp sistema – standartinis žaidimo komfortas.
Durflex® 200 sp cushion sistema – aukštas žaidimo komfortas ir smūgio sugėrimo jėga.

 

Abidvi sistemos yra pripažintos ir sertifikuotos ITF (tarptautinės teniso federacijos).

Durflex sistema tai spalvota sintetinė danga sudaryta iš tirpios akrilinės dervos, skirta sportinio paviršiaus sukūrimui ant gerai išlyginto asfaltbetonio pagrindo. Taisyklingai paklota danga yra ilgaamžiška, bei suteikia aukštą žaidimo komfortą.
Durflex sistema pripažinta ir sertifikuota ITF (tarptautinės teniso federacijos) 2 (medium) ir 3 (fast) žaidimo greičiui bei CERS (Europos ratukinių pačiūžų sporto federacijos) bei yra tinkama naudoti kaip sportinė danga lauke bei patalpų viduje.

 

Durflex sistemą ant asfaltbetonio pagrindo galima naudoti:
Teniso kortams
Lauko krepšinio aikštelėms
Tinklinio / rankinio aikštelėms
Daugiafunkcinėms aikštelėms
Riedlenčių aikštelėms

Durflex sistema praktiškai nereikalauja jokios priežiūros.
Dangos charakteristikos: daugiasluoksnė, elastinga, atspari devėjumuisi, netgi šlapia neslidi. Itin atspari atmosferos poveikiams.

 

Temperatūros pokyčiai pozityviai veikia molekulinę dangos struktūrą ir itin didelis tamprumas leidžia nusutrūkinėjant absorbuoti asfaltinio pagrindo plėtimasi. Itin atspari U.V. spinduliams.

Durflex® cushion sistema
Vidinis elastinis sluoksnis sudarytas iš rišikliu surištų gumos granulių. Šis sluoksnis suteikia paviršiui elastingumą ir aukštą žaidimo komforto lygį.
Durflex® cushion sistema pripažinta ir sertifikuota ITF (tarptautinės teniso federacijos).


 

 

Kontaktai

  • Perkūnkiemio g. 3, LT – 12127, Vilnius,
  • Tel: +370 5 230 15 56,
  • Faks: +370 5232 53 39
  • El.p. info@poziuris.lt